Třinecká klimatizace, klimatizační zařízení, chlazení, vzduchotechnika, tepelná čerpadla

Třinecká klimatizace

Klimaprodukt Třinec Třinecký inženýring Elsto
vzduchotechnika

Kariéra

Do našeho týmu hledáme schopné, samostatné a iniciativní spolupracovníky, kteří na sobě dokáží pracovat, dovedou být nadšení pro svou práci a disponují profesionálním a vstřícným přístupem, jak k našim zákazníkům, tak ke svěřeným úkolům.

V případě Vašeho zájmu o zaměstnání v zázemí silné a stabilní regionální společnosti postupujte, prosím, dle níže uvedeného.

Pro vyjádření zájmu o nabízené pozice využijte vždy a výhradně kontakní email klima@trineckaklimatizace.cz, kde uveďte o jakou pozici se ucházíte a nezapomeňte přiložit Váš životopis. V případě, že jste si z naší aktuální nabídky volných pozic nevybrali a rádi byste nám přesto vyjádřili svůj zájem pracovat u naší společnosti, pošlete nám za tímto účelem požadavek na kontaktní email, do kterého uveďte, o jakou pozici byste se rádi ucházeli a opět nezapomeňte do přílohy vložit životopis.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona číslo 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Pokud na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dní, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení.

Třinecká klimatizace, a.s. v současné době nenabízí žádná pracovní místa.

V případě zájmu o studium střední odborné školy se zaměřením na chladící a klimatizační techniku můžeme doporučit studium na Střední škole technické a dopravní Ostrava-Vítkovice - www.sstd.cz.

   
DP webdesign studio Třinec, tvorba www stránek, webů, prezentací www.dpwebdesign.cz